Gospodarstwo / Stadnina

Location: Zyzdrojowy Piecek
Gospodarstwo / Stadnina

Gospodarstwo Fundacji „Zwierzęta Eulalii” znajduje się w miejscowości Zyzdrojowa Wola pod Mrągowem (gmina Piecki). Położone jest w przepięknym krajobrazie rzeki Krutyni, wśród lasów i jezior (dostęp do jeziora Zyzdrój Wielki), ok 200 kilometrów od Warszawy, i ok 40 km od lotniska w Szymanach, z którego oferujemy transfer do Zyzdrojowej Woli. W promieniu 40 kilometrów istnieje bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa (Mikołajki, Mrągowo, Szczytno). Oferujemy także ok 20 miejsc noclegowych na terenie naszego ośrodka – w pokojach z łazienkami. Dysponujemy także własnym zapleczem gastronomicznym.

Gospodarstwo jest idealną lokacją do przeprowadzenia sesji zdjęciowej, eventu, produkcji telewizyjnej i filmowej.

Do dyspozycji są dwa piętrowe budynki mieszkalne, stajnia, budynek gospodarczy, pola, pastwiska, łąki, staw. Na terenie gospodarstwa mieszka ponad setka zwierząt. Przede wszystkim konie i kucyki ale też kaczki gęsi, osły, kozy, świnki wietnamskie i chińskie, kury, psy, łabędzie, bociany. Prowadząca gospodarstwo Eulalia ma wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi, oraz organizacji imprez.

Category
Location
11-710 Zyzdrojowy Piecek
Zyzdrojowa Wola 6
Web page:
Owner
Eulalia Wojnicz
Distance from Warsaw
200 km
Additional information

Gospodarstwo prowadzi Eulalia ze swoją rodziną, która w ramach działalności Fundacji „Zwierzęta Eulalii”, opiekuje się uratowanymi zwierzętami.

Jeśli potrzeba więcej informacji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Key words
dom, gospodarstwo, konie, jezioro, rzeka, las, pole, łąka,
partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej