Polskie Komisje Filmowe na targach Focus w Londynie

W targach Focus. The Meeting Place For International Production wezmą udział komisje filmowe, producenci oraz dostawcy usług z ponad 55 krajów. Wydarzenie obejmuje także 30 paneli dyskusyjnych i prezentacji z udziałem profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej. Poruszane będą takie tematy jak zachęty finansowe dla produkcji telewizyjnych, realizacja filmów w Azji czy produkcja filmów z małym budżetem w Londynie. Organizatorzy przewidzieli także wiele okazji do networkingu i nawiązywania nowych kontaktów.

Stoisko Polish Film Commissions promujące polskie lokacje i polską branżę filmową organizują wspólnie Film Commission Poland, Krakow Film Commission, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Podkarpackie Film Commission, Poznan Film Commission, Silesia Film Commission oraz Wroclaw Film Commission.

Focus odbędzie się w dniach 6-7 grudnia i jest otwarty dla przedstawicieli branży filmowej – udział w charakterze uczestnika jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Informacje o programie, listę wystawców, listę panelistów oraz godziny otwarcia można znaleźć na stronie www.tlgfocus.com.

partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej