Rusza nabór na warsztaty Producer’s MAP: PostprodukcjaJak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku? Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym? Na co zwracać uwagę w umowach z postproducentami? Na te i inne pytania odpowiedzą – w trakcie intensywnych trzydniowych warsztatów „Producer’s MAP: Postprodukcja” – Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio, Marcin Drabiński, CEO Chimney Poland i Head of VFX oraz Paweł Uszyński, realizator dźwięku i założyciel Folia Soundstudio.

Fundacja Przestrzeń Filmowa i Mazovia Warsaw Film Commission zapraszają do udziału w ekskluzywnych warsztatach wschodzących producentów polskiej branży audiowizualnej zarówno bez jak i z projektem filmu fabularnego, dokumentalnego lub animowanego. Zajęcia w ramach „Producer’s MAP: Postprodukcja” odbędą się w dniach 14-16.12.2018 r. w Warszawie.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty będą miały charakter mentoringowy, oparty o transfer wiedzy i praktyczne zadania oraz omówienie case studies. Szczegółowy program zostanie przygotowany przez prowadzących w oparciu o profile uczestników i ich ewentualnych projektów.

Ze względu na indywidualny charakter warsztatu do udziału zakwalifikujemy 10 producentów. Zajęcia zostaną poprowadzone w języku polskim. Koszt uczestnictwa wynosi: 850 zł.

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.przestrzenfilmowa.org. Termin nadsyłania zgłoszeń na adres: kontakt{at}przestrzenfilmowa.org mija 10 grudnia o godzinie 23:59.
Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia, które spełniają wymagania wyszczególnione w regulaminie. Lista zakwalifikowanych projektów zostanie opublikowana do 11.12.2018 na stronie Fundacji Przestrzeń Filmowa i MWFC.

Producer’s MAP to seria intensywnych warsztatów dla polskich wschodzących producentów, która pokrywa pełne spektrum bieżących zagadnień związanych zarówno z prowadzeniem firmy jak i realizowaniem polskich oraz międzynarodowych projektów filmowych. Mentoringowy, indywydualny charakter warsztatów, mała liczba uczestników i skupienie się na rozwijaniu ich karier ma na celu zbudowanie ekskluzywnej grupy producentów i przygotowanie ich na nadchodzące wyzwania.

Więcej informacji:
Agnieszka Pyrkowska, Fundacja Przestrzeń Filmowa, tel. 606 789 246

partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej