Sukces spotu Mazovia Warsaw Film Commission

10 czerwca w Lublinie odbyła się gala zakończenia 11. edycji FilmAT Film, Art & Tourism Festival. Showreel lokacji Mazovia Warsaw Film Commission „On Location Mazovia Warsaw” zdobył aż 3 statuetki – dla Najlepszego Filmu Promującego Region, za Najlepszą Ekonomiczną Promocję Regionu oraz za Najlepsze Zdjęcia.

Film powstał w 2015 roku z myślą o zagranicznych producentach filmowych, którzy szukają lokacji do swoich produkcji. Film w sposób przekrojowy pokazuje potencjał lokacyjny Mazowsza i Warszawy, różnorodność miejsc, krajobrazów, pełną gamę architektury z wielu epok historycznych i kulturowych oraz współistnienie tradycji i nowoczesności.

Zastosowano różne technologie filmowania – standardowe ujęcia realizowane z ziemi i powietrza oraz timelapsy. W 3-minutowym spocie znalazło się ponad 30 lokacji, a jego realizacja trwała 30 dni. Film został zrealizowany w ramach projektu finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. Producentem wykonawczym reela jest Kamil Nowak z firmy Nowak Film. Film można zobaczyć tutaj.Zapisz Zapisz

partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej