Warsztaty scenariuszowe

Zajęcia odbędą się 10-11 września w Narodowym Instytucie Audiowizualnym w Warszawie.
W tym roku z myślą o wszystkich, którzy chcą rozwijać się filmowo i pisarsko, a także podejmą wyzwanie i zrobią film w 48 godzin, warsztaty podzielone są na dwa bloki:

•pierwszy dzień – wykład otwarty dla wszystkich, którzy zgłoszą się do organizatora konkursu
•drugi dzień – zajęcia praktyczne skierowane do zarejestrowanych uczestników warszawskiej edycji 48HFP.

Mariusz Kuczewski – twórca scenariusza do filmu „Listy do M. 2” – komedii, którą w kinach obejrzało blisko trzy miliony widzów. Absolwent filozofii i reżyserii. Współpracował z największymi producentami, oraz stacjami telewizyjnymi w Polsce. Członek koła scenarzystów Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Jest autorem seriali telewizyjnych m.in.: „Aż po sufit”, „Piąty stadion”, „Dwoje we troje”. Jako reżyser, zrealizował kilka filmów krótkometrażowych, pełnometrażowy horror: „Silent Lake”, oraz liczne spoty i filmy reklamowe. Obecnie pracuje nad czterema serialami telewizyjnymi, oraz dwoma filmami pełnometrażowymi.

Podczas pierwszego dnia, czyli w sobotę uczestnicy zajęć poznają tajniki sztuki pisania scenariuszy. W niedzielę natomiast, prowadzący skupi się na praktyce. W tym dniu spotka się już tylko z uczestnikami najbliższej edycji 48HFP, aby wprowadzić ich w kanony pisania pod presją czasu. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęcą i zmotywują wszystkich do udziału w konkursie, ułatwią pracę w szalony weekend z 48HFP, który odbędzie się już 23-25.09 (www.48hourfilm.com/warsaw).

Jak zapisać się na warsztaty?

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: kontakt@przestrzenfilmowa.org w temat maila wpisując: "warsztat D1", a w treści: Imię, nazwisko, nr telefonu oraz oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych, handlowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Liczba miejsc ograniczona.

partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej