Loft Warszawa Rondo Daszyńskiego

Lokalizacja: Warszawa
Loft Warszawa Rondo Daszyńskiego

Apartament jest na 3. i  4. piętrze. Mieszkanie ma łącznie 220 m2. Max wysokość 6,5m. Pierwszy poziom: przestronna kuchnia, jadalnia i balkon z przesuwnymi dużymi drzwiami, pokój gościnny z łóżkiem, łazienka w stylizacji betonowej z prysznicem ze szklanymi drzwiami oraz dużą deszczownicą, Drugi poziom: przestronny otwarty salon ze stołem kawowym i dużą, rozkładaną
kanapą, 1 sypialnia z dużym łóżkiem, pokój biurowy z szafkami i stołem (lub dodatkowa sypialnia/pokój dziecka), dwustronna garderoba z dużym oświetlonym lustrem i dwoma pufami, duże pomieszczenie gospodarcze/składzik (lub dodatkowa sypialnia/pokój dziecka), przestronna łazienka.

Do mieszkania należy piwnica 9m2. Mieszkanie jest bardzo jasne, ze względu na okna dachowe. Opcja personalizacji oświetlenia: lampy przełączane na listwach.

Bardzo zielono i przyjemnie. Budynek otoczony drzewami. Zamykany plac zabaw wyłącznie do dyspozycji mieszkańców. Obok budynku znajduje się wiele bezpłatnych miejsc parkingowych. Budynek wyposażony jest w monitoring 24/7.

Kategoria
Lokalizacja
01-213 Warszawa
Edwarda Szymanskiego - Rondo Daszyńskiego
Słowa kluczowe
loft, wysoki, jasny, centrum, warszawa, apartament, mieszkanie, metro, rondodaszynskiego
partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej