Pałac Boglewice

Lokalizacja: Boglewice
Pałac Boglewice

Prywatna rezydencja jako lokacja pod plany zdjęciowe – odtworzona z poszanowaniem historii, w połączeniu z ponadczasowymi trendami w architekturze. W pobliżu lądowisko dla helikopterów.

Ponad 100-letni, 6ha Park ze starodrzewem otaczający Pałac otwiera piękną przestrzeń do kompozycji w plenerze. Wszystko uzupełnia soczysta zieleń trawników, zabytkowa fontanna i różanecznik. Integralną częścią ogrodu są dwa malownicze stawy z dzikim ptactwem.

Pałac Boglewice to kwintesencja klasycznej architektury XIX-wieku i niezwykłej energii. Łączymy tu piękne i przestronne wnętrza z niebanalnym poczuciem estetyki, dając przestrzeń, którą można modyfikować scenograficznie, tworząc z niej miejsce o charakterystyce historycznej, jak również współczesnej.

Na 1200 m2 przestronnych wnętrz składają się: reprezentacyjny hol, jadalnia z ceramicznym kominkiem, kuchnia z miedzianym okapem, biblioteka z tarasem, sala bankietowa, sypialnie oraz łazienki i pokój kąpielowy, a także podziemia utrzymane w klimacie loftowym.

W trakcie realizacji zapewniamy wyłączność, dyskrecję i swobodę pracy. Możemy ponadto zapewnić serwis kulinarny najwyższej jakości. Współpracujący z nami kucharze gotują uczciwie, tylko z sezonowych, lokalnych produktów.

Kategoria
Lokalizacja
05-604 Boglewice
Boglewice 6
Właściciel
Pałac Boglewice
Odległość od Warszawy
60 km
Dodatkowe informacje
Słowa kluczowe
pałac, Boglewice, park, błonia, sala, jadalnia, salon, sypialnia, biblioteka, taras, loft, podziemia, zwierzęta, ptactwo
partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej