Found 375 Results
Page 1 of 4

Under Ski Tower


Under Ski Tower specjalizuje się w produkcji filmów fabularnych i dokumentalnych, seriali oraz programów telewizyjnych. Zajmuje się kompleksową produkcją filmową od developmentu projektu, po postprodukcję, a także oferuje serwis filmowy na terenie całej Polski.

8 grudnia 2023


Centrum Szkolenia Psów RUSS – Animals Stars


Jeśli szukasz zwierząt do swojej produkcji, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy treserami zwierząt do filmów, reklam i seriali. Pracujemy ze wszystkimi gatunkami zwierząt – psami, kotami, dzikimi zwierzętami, końmi, owcami, osłami, ptakami, gryzoniami, reprymnatami itp. Nasza praca jest naszą pasją.

6 grudnia 2023


Domirena Jacek Wątor


Jesteśmy Agencją Ochrony specjalizującą się w zabezpieczaniu planów filmowych oraz reklamowych na terenie całego kraju. Zabezpieczaliśmy filmy, takie jak: “Lokatorka”, “Pan Samochodzik”, “Głupcy”, “Wrooklyn Zoo” oraz wiele innych.

4 grudnia 2023


PanaStudio.pl


Nasza przestrzeń o powierzchni 120 metrów kwadratowych oferuje duże możliwości kreatywnej pracy. Zapewniamy w pełni wyposażoną kuchnię o powierzchni 50 metrów kwadratowych, w tym mobilną wyspę, którą można przesuwać w razie potrzeby, oraz przestrzeń z ceglaną ścianą, która może służyć jako bar lub jako tło do wywiadów, podcastów lub sesji biurowych. Dodatkowo posiadamy drugą kuchnię, […]

1 grudnia 2023


Linknet Jacek Lipka-Kadaj


9 listopada 2021

F25


Page 1 of 4
partnerzy serwisu
loga Unii Europejskiej